Marcowe spotkanie Klubu Coacha – 14.03.2014 (piątek)

TEMAT: UWOLNIJ ODDECH! – trening wzmacniania energii

Przy obecnym trybie życia istotne jest nie tylko ile mamy czasu, ale przede wszystkim jakiej jakości energią dyImagesponujemy w naszym czasie. Istnieje duża potrzeba, aby nauczyć się wyzwalać swoję energię życiową ku skuteczności, a jednocześnie odróżniać funkcjonowanie na wysokim poziomie energii od przestymulowania i nadaktywności, które prowadzą do wypalenia i zmęczenia. Z wyższym poziomem energii łatwiej osiągać wysokie wyniki zawodowe, realizować pasje, budować bliskie relacje, cieszyć się życiem i zdrowiem. Badania przeprowadzone w ciągu ostatnich 30 lat nad treningiem antystresowym opartym na uważności i oddechu potwierdzają jego doniosłe znaczenie w dziedzinie przeciwdziałania wypaleniu i wskazują na szereg korzyści w zakresie zdrowia psychicznego (prof. A.Vetulani).

CO SIĘ WYDARZY?

Uczestnicy poznają:
Podstawy poprawnego oddechu.
Techniki Oddechowe zwiększające poziom stabliności i zwiększające odporność na stres.
Podstawy treningu uważności.
Techniki regenerujące energię i uwalniające napięcie emocjonalne.
Prozmawiamy też o tym, jak utrzymać jednocześnie zaangażowanie i dystans w pracy klientem. Jak pogłębić zdolność słuchania i zadawania mocnych pytań.

Korzyści z treningu mogą obejmować:
- redukcję stresu poprzez głęboką relaksację – lepsze zdrowie i dobre samopoczucie
- więcej młodzieńczej witalności i energii
- stabilizację emocjonalną
- efektywniejsze rozwiązywanie problemów
- zwiększa zdolność postrzegania i dokonywania pozytywnych zmian
- jasność umysłu
- poprawniejsze i łatwiejsze stosunki międzyludzkie
- poczucie wypełnienia energią
Warsztat prowadzony jest metodami atywizującymi.

DLA KOGO?
osób zainteresowanych trenerstwem i coachingiem
trenerów i coachów, pragnących doskonalić swój warsztat
wszystkich zainteresowanych tematyką

KTO?
Michał A. Godlewski
Coach, Trener, Breathworker
Absolwent studiów prawniczych na UJ. Absolwent 3 letniego treningu pracy z oddechem w australijskim ośrodku Breathconnection, absolwent 2 letniej szkoły Technik Świadomego Oddychania i Dialogu z Głosem prowadzonej przez dr Joy Manne. Kierownik krakowskiej filii Instytutu Ewy Foley. Absolwetnt treningu trenerskiego NLP i Transforming Comunication z dr Richardem Bolstadem, programu Art and Science of Coaching z dr. Marylin Atkinson, Coaching Clinic Licensing Program. Konsultatn Insights Discovery.
Wykładowca w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks J.Tischnera na kierunakch: Trener i Coach, International Bussiness Development.
Aktualnie zaangażowany jest w treningi biznesowe dla organizacji, oraz unikalny projekt skierowany do trenerów biznesu – Akademia Mistrzów Treningu, którego jest Opiekunem Merytorycznym. Prowadzi autorski trening Odkryj Swój Potencjał, oraz Trening Transformacyjno – Rozwojowy.
Przeprowadził ponad 2000 godzin szkoleniowych dla Trenerów i Coachów, a także ponad 500 godzin indywidualnych superwizji i 10000 godzin szkoleniowych podczas warsztatów biznesowych i otwartych.
Prowadzi warsztaty i treningi z zakresu Pracy z Oddechem. A także roczny program rozwoju osobistego Free YourSelf
Więcej o tym, co robi Michał Godlewski można się dowiedzieć na www.uwolnijoddech.pl.
15-16 marca Michał poprowadzi we Wrocławiu Kompleksowy warsztat wprowadzający do pracy z oddechem, zawierający w sobie techniki oddechowe, które uwalniają napięcie emocjonalne i stres,wzmacniają uważność i poszerzają świadomość.

KIEDY?
14 marca (piątek!), 17.00, Księgarniokawiarnia Nalanda, pl. Kościuszki 12, Wrocław :)
Jak zwykle na miejscu zrzutka po 20 zł :)

 

logo KC

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>