O nas

Kilka słów o tych wszystkich, którzy zapraszają gości, organizują spotkania, załatwiają sale, promują wydarzenia, dbają o stronę…

joanna_czarnecka-281x300Joanna Czarnecka – to od niej we Wrocławiu wszystko się zaczęło :) … przynajmniej w temacie Wrocławskiego Klubu Coacha. Przewodnicząca Klubu Coacha we Wrocławiu.

Coach, trener, mediator, konsultant, autor programów szkoleniowych i edukacyjnych, autor scenariuszy gier szkoleniowych, aretetrapeuta, socjoterapeuta, terapeuta.

Autorka wielu nowatorskich rozwiązań projektowych dotyczących zmiany kultury organizacyjnej i systemów kompetencyjnych w złożonych strukturach organizacyjnych (biznesowych, instytucjonalnych, edukacyjnych, NGO). Od ponad 10 lat realizuje projekty wspierając rozwój menedżerów. Współpracuje zarówno z indywidualnymi osobami, jak i z całymi zespołami budując sprawność komunikacyjną organizacji i efektywność jej działania.

Szkoli kadrę oświatową, wychowawczą, pedagogiczną, terapeutyczną i psychologiczną z nowych technik wspierania rozwoju i edukacji dzieci i młodzieży oraz nowych nurtów w psychologii poznawczej i pozytywnej. Wspiera rozwój umiejętności rodzicielskich i relacyjnych w rodzinach i związkach.  Działa w trudnych przypadkach związanych z wypaleniem zawodowym, komunikacją, konfliktem, mobbingiem, wspiera mediacje. Właścicielka Provocare – Instytutu Komunikacji Prowokatywnej. Aktywnie propaguje nurt prowokatywny w Polsce i Europie. Współtwórca Instytutu Sawubona.

1d57ea8a3c96850866216a49bc5782e3Wojciech Męciński - Wspierał Joannę Czarnecką, na jakiś czas przejął również przewodniczenie Klubowi Coacha. Obecnie jego jedyny Członek Honorowy :), Wspiera Klub organizacyjnie i tak, jak tylko jest potrzebne.

Coach certyfikowany przy ICC, praktyk HRM, menedżer, wykładowca.

Specjalizuje się w Executive i Business Coachingu. Prowadzi sesje dla specjalistów i managerów w zakresie podwyższania innowacyjności, pielęgnacji wiary w swój potencjał, chcących przeramować swoją wizję, postrzegać swoją rolę w organizacji oraz wzmocnić motywację.

Praktyk w dziedzinie HRM z szerokim 6-cio letnim doświadczeniem we wdrażaniu i rozwoju narzędzi i systemów HR w dużych organizacjach operujących w międzynarodowym środowisku.  Obecnie od przeszło 3 lat wykładowca i opiekun merytoryczny dzielący się wiedzą i doświadczeniem ze studentami Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Z wykształcenia prawnik. Właściciel Lead Up oraz marki HR Online.

marta1Marta Smolińska – obecnie prawa ręka Joanny Czarneckiej, przebywającej głównie „na wygnaniu” :) w Stolicy.

Certyfikowany coach i trener oraz specjalista w zakresie doradztwa psychologiczno – pedagogicznego, wykładowca. Autor programów szkoleniowych i edukacyjnych.

Prowadzi szkolenia, treningi, warsztaty i sesje coachingowe z klientami dążącymi do zmiany swojej sytuacji i rozwinięcia swoich kompetencji.

Jest członkiem Izby Coachingu, dyrektor Dolnośląskiego Oddziału Izby Coachingu, w ramach której działa na rzecz profesjonalizacji i rozwoju coachingu etycznego i opartego na standardach. Współpracuje z Wyższą Szkołą Bankową jako wykładowca na studiach podyplomowych z coachingu oraz opiekun merytoryczny przedmiotu Coaching i mentoring na kierunku Zarządzanie. Właścicielka Harmony Coaching. Współtwórca Instytutu Sawubona.

id506-sue1Zuza Talik – Dobry Duch Klubu Coacha – a szczególnie jego strony, którą właśnie odwiedzasz :)

Certyfikowany coach International Coach Federation (ICF). Ukończyła akredytowany kurs „Discover Leadership Coaching”  w AfT Leadership Coaching School oraz szkołę coachingu przy Profi Biznes Group. Prowadzi działalność promującą coaching we wrocławskich oddziałach Izby Coachingu, Klubu Coacha i  ICF. Profesjonalnie, jako coach, wpiera twórcze kobiety, które chcą odejść z korporacji i zacząć zarabiać na swojej artystycznej pasji. Pomaga im stworzyć realny plan, zrobić pierwszy odważny krok i zacząć żyć w zgodzie ze sobą. Prowadzi sesje coachingu, warsztaty rozwoju osobistego i przemówienia inspiracyjne. Inspiruje też na swoim blogu: coachingthesoul.wordpress.com

A z nami są wszyscy członkowie Klubu Coacha, którzy odwiedzają nas na spotkaniach, uczą się na nich, dzielą doświadczeniem, rozwijają, dyskutują, a czasem nawet dobrze bawią :)

Jeśli chcesz do nas dołączyć – zapraszamy!

Jeśli chcesz aktywnie zaangażować się w sprawy organizacyjne Klubu – zapraszamy jeszcze goręcej :) 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>