26.06.2015r. Coach Camp – wyjazd szkoleniowo-integracyjny Śnieżnik :)

Słowo się rzekło, jadziem na wyjazd integracyjno – warsztatowo – turystyczno – wypoczynkowy!!! :)

Plan całości jeszcze się konstruuje, więc zaglądajcie do opisu wydarzenia, bo będą dochodzić szczegóły.

Pensjonat ten jest położony we wsi Kamienica,przy drodze, która przechodzi po 2 km w szlak na Śnieżnik, weźcie więc ze sobą w razie czego wygodne buty, żeby nie skręcić sobie nogi w japonkach, jeśli wybierzemy się zdobywać szczyty.

Przed domem jest miejsce do jedzenia w plenerze drewniany stół i ławy, miejsce na ognisko, własne jeziorko i sala, którą możemy wykorzystać na warsztaty.

W planie trochę zabawy i integracji, połażenie, warsztaty :)

Na ten moment już mogę Wam powiedzieć, że odbędzie się warsztatuważności (niedługo więcej info).
Każdego, kto chciałby w ramach wyjazdu poprowadzić jakiś warsztat, proszę o kontakt :) Myślę, że jest przestrzeń jeszcze na 2 warsztaty.

Pobyt od piątku; cena za 2 x nocleg, 2 x obiadokolacja, 2 x śniadanie, do tego kawa, herbata i coś do tego wynosi 225 zł od osoby.
Przyjeżdżamy w piątek na wspólną obiadokolację, wstępnie na 19.00. Wyjedziemy w niedzielę, po niedzielnych aktywnościach i warsztacie – koło 15.00.
Dojazd organizujemy we własnym zakresie, najwygodniej będzie pozbierać się w ekipy z osobami zmotoryzowanymi :)

Pensjonat dysponuje 4 apartamentami – 2 apartamenty małe (pokój z aneksem kuchennym, łazienka i sypialnia, mogą nocować 3 lub 4 osoby), 2 apartamenty duże (2 oddzielne sypialnie, łazienka i pokój z aneksem kuchennym, może spać 5-6 osób). Możecie się od razu dopierać w ekipy… albo otworzyć się na nowe znajomości :D

Liczba miejsc ograniczona!
Wszystkie osoby zainteresowane – oprócz dołączenia się do wydarzenia – proszę o kontakt na priv :)

Jak pomysł wyjazdu wypali i będzie duże zainteresowanie, następnym razem możemy zrobić z większym rozmachem.

A wszystkim coachom praktykom (lub przynajmniej osobom po ukończonej szkole coachingu) lubiącym tego typu przedsięwzięcia nadmieniam, że we wrześniu (17-20.09) odbędzie się CoachCamp w wersji międzynarodowej – jedziemy na Węgry :) Niedługo więcej info 8-)

:D

 

logo KC

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>