21.01.2016r. Warsztat autobiograficzny – jak uczyć się z własnego życia

12kc-wroclaw

Drodzy klubowicze! Witamy noworocznie, by zabrać Was w podróż :) Co Wy na to, aby jeszcze raz przeżyć przygody z przeszłości?

OPIS WARSZTATU:
Warsztat bazuje na autobiograficznej grze autorstwa D. Duccio (Włochy). Podczas spotkania wyruszysz w podróż, aby odkryć niezwykłe przygody jakie spotkały cię w przeszłości, spotkasz się z ważnymi osobami, które pozwoliły ci stać się tym kim jesteś dziś. Być może twoim zadaniem będzie przypomnienie sobie rozmaitych doświadczeń. Z założenie gra w myszkowanie w swojej biografii koncentruje się na pozytywnych doświadczeniach i dotyka tylko tych obszarów, na które uczestnik daje przyzwolenie. Celem warsztatu jest szukanie odpowiedzi na powracające pytanie – czego nauczyło mnie dotychczasowe życie?

UCZESTNICZĄC W WARSZTACIE:
- poznasz podstawowe założenia metody biograficznej i jej zastosowanie w pracy coacha
- zagrasz w grę Zabawa na tle życia wg koncepcji Demetrio Duccio
- spojrzysz na swoją biografię z nowych perspektyw

PROWADZĄCY:
Sebastian Ciszewski
Absolwent pedagogiki społecznej na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów podyplomowych w zakresie kształcenia dorosłych (IEU). Ukończył XXV Szkołę Trenerów TROP oraz Kurs praktycznych umiejętności psychologicznych organizowany przez Polski Instytut Ericksonowski. Kotrener XXIX Szkoły Trenerów TROP. Organizator czterech autorskich kursów trenerskich.
W latach 2006-2012 wykładowca akademicki. Przeprowadził blisko 2800 godzin zajęć akademickich (m.in. Uniwersytet Łódzki). Właściciel i trener firmy szkoleniowej Brando Group.
Z zamiłowania podróżnik i włóczęga – absolwent kursu wspinaczki skałkowej i zimowej turystyki wysokogórskiej. Uczestnik trekkingów w Parco Nazionale d’Abruzzo Lazio e Molise, Maiella&Gran Sasso (Włochy), Monte Rosa (Włochy) oraz Bałkany (Bośnia i Hercegowina&Czarnogóra&Albania). Zdobywca 8 czterotysięczników z Parrot Spitze (4437) na czele. Łącznie 99 szczytów pow. 1000 m npm. Od 1991 roku harcerz, od 1994 – instruktor ZHP.
Do filarów pracy trenerskiej należą: praca na silnych stronach „tu i teraz”, poleganie na samodzielności i doświadczeniach uczestników, rozpoznanie ich potrzeb i tworzenie sytuacji edukacyjnych. Ulubione obszary pracy: poczucie wartości osobistej, praca na biografii, doskonalenie kompetencji. Pracuje również jako coach, superwizor i mentor. Posiada certyfikację trenerską I stopnia (TROP).

DATA:
21 stycznia,18:00 – 21:00

MIEJSCE:
Wrocław, Inkubator Przedsiębiorczości przy BZ WBK, Bolesława Chrobrego 12-14,
(https://www.google.com/maps/place/Inkubator+Przedsiębiorczości+przy+BZ+WBK/@51.1216416,17.0345734,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x4d21e75a16eeffa1)

ZAPISY:
Zapisy za pomocą wiadomości na adres klubcoacha@wp.pl, lub za pomocą wiadomości prywatnej na FB do Karoliny Miler.
Liczba miejsc jest ograniczona, wiec decyduje kolejność zgłoszeń :) Samo kliknięcie dołączenia do wydarzenia na FB nie wystarczy.

Na miejscu zrzutka na pokrycie kosztów 30 zł.

Do zobaczenia! :)

 

kc_wroclaw

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>