16.10.2015r. W poszukiwaniu Świętego Gralla

wrocek10

 

 

Witajcie drodzy Klubowicze! Czas na koleje spotkanie!
Zapraszamy Was na warsztat o stylach myślenia – brzmi bardzo dobrze, czyż nie? :)

CO SIĘ WYDARZY?
To w stu procentach praktyczny warsztat na temat systemów wartości oraz stylów myślenia, różnicujących podejście ludzi w konkretnych sytuacjach. Warsztat obejmuje: określenie własnych systemów wartości i stylów myślenia w danej sytuacji, definiowanie ich u innych a także zastosowanie tej wiedzy w przypadku faktycznego konfliktu.

CZEGO SIĘ NAUCZYMY?
Podczas warsztatu najpierw nauczysz się patrzeć na ludzi i na organizacje przez pryzmat systemów wartości. Poznasz motywy ludzi, kształtujące się na podstawie historii ludzkości. Potem, na przykładzie zaczerpniętym z życia (studium przypadku), określisz, które style myślenia i kryteria są krytyczne dla konfliktu pomiędzy dwoma menedżerami, a następnie zastanowisz się w jaki sposób można z nimi pracować.

KTO PROWADZI?
Tomek Zawadzki - Dyrektor Generalny MindSonar Polska. Trener kompetencji miękkich ze specjalizacją w technikach sprzedaży oraz coach i konsultant biznesowy. Prowadzi warsztaty na temat: komunikacji, negocjacji, zarządzania sprzedażą, stylów myślenia i rekrutacji.
Pracował w kilku międzynarodowych grupach kapitałowych, głównie jako menedżer sprzedaży: dyrektor oddziału, dyrektor regionu. Wdrażał również profile rekrutacyjne sprzedawców, modele coachingu sprzedażowego dla sieci, standaryzację pracy sieci, systemy wynagradzania promujące elementy motywacyjne, systemy raportowania sprzedaży. Absolwent studiów podyplomowych Coaching w organizacji na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

KIEDY?
16 września, 18.00 – 21.00

GDZIE?
Fabryka Sensu :) – ul. Benedykta Polaka 21/4

ZAPISY!
Zapisy za pomocą wiadomości na adres klubcoacha@wp.pl, lub za pomocą wiadomości prywatnej na FB do mnie (tym razem :) )
Liczba miejsc jest ograniczona, wiec decyduje kolejność zgłoszeń :) Samo kliknięcie dołączenia do wydarzenia na FB nie wystarczy.

Na miejscu zrzutka 30 zł (można też przynieść coś pysznego i zapłacić odpowiednio mniej – ale proszę wtedy o znak, żebyśmy nie mieli 11kg mandarynek albo samych paluszków :D )

Do zobaczenia!

logo KC

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>