Zgłoszenia

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ: 

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja dokonana mailowo (zgłoszenie na FB nie gwarantuje miejsca) na skrzynkę klubową: krakow@klubcoacha.org. W wyjątkowych przypadkach można skontaktować się telefonicznie lub smsowo pod numerem 664 966 702. Przy limitowanych grupach o udziale decyduje kolejność zgłoszeń mailowych. Pozostałe formalności załatwiamy na miejscu tuż przed spotkaniem (nie przyjmujemy wcześniejszych przedpłat na konto)

INWESTYCJA:  Opłata za udział wynosi 30 zł i jest taka sama zarówno dla stałych jak i nowych uczestników. Składki pokrywają koszty organizacyjne (wynajem sali, poczęstunek i dojazdu prowadzącego gościa, jeżeli jest spoza Krakowa). Resztę zebranej kwoty przeznaczamy na cele klubowe takie jak obsługa informatyczna strony czy wydarzenia pozawarsztatowe.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY: 

Spotkania odbywają się w Instytucie IPRI przy ulicy Powroźniczej 6/2 w Krakowie w dzielnicy Dębniki. Dokładnie na rogu ulic Powroźniczej i Barskiej znajduje się duża, klasyczna i odnowiona kamienica w kolorze piaskowym.

Wchodzimy przez furtkę głównym wejściem (zwykle jest otwarte, a jak nie to prosimy dzwonić do Instytutu). Potem wspinamy się kręconymi schodami na pierwsze piętro i pierwsze białe drzwi na wprost schodów to są drzwi do Instytutu i Klubu jednocześnie. W środku dysponujemy dwoma komfortowo i przytulnie urządzonymi salami. Większa (zwana Alpejską) może pomieścić do 40 uczestników, zaś mniejsza (zwana Grecką) daje przestrzeń na 30 osób. Zainteresowanych wyglądam odsyłamy do zdjęć na stronie Instytutu IPRI (https://ipri.com.pl/wynajem-sale-szkoleniowe). W zależności w której sali odbywają się spotkania i jak dużo będzie zgłoszeń może się zdarzyć, że wcześniej zamkniemy grupę. Chcemy dbać o komfort pracy, zarówno uczestników jak i prowadzącego, więc w przypadkach dużego zainteresowania staramy się powtórzyć warsztat jeszcze raz w innym terminie.

Przypominamy też, że parkowanie w dzielnicy Dębniki objęte jest płatną strefą do godziny 20-tej. Ponieważ zdarzały się już kontrole i mandaty radzimy o tym pamiętać by nie narażać się na dodatkowe koszty ;-)

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY: 

Spotykamy się zwykle raz w miesiącu w ostatni piątek. Ostatnio trochę się to zmieniło ;-) Wzrosło zaangażowanie i przybyło prowadzących więc zwiększyliśmy częstotliwość spotkań nawet do dwóch w miesiącu. Trzymamy się jednak piątków! Spotkania zaczynają się o 18:15 (dodatkowy kwadrans na pokonanie przed weekendowych korków w Krakowie) i kończymy z reguły o 21-szej (lub parę minut po). W trakcie spotkania jest 15-minutowa przerwa na oddanie i uzupełnienie płynów. Jeżeli grupa jest zgodna i zrezygnuje z przerwy a prowadzący zaaprobuje taki format prowadzenia to jest szansa skończyć wcześniej z możliwością luźnych rozmów na sali lub z prowadzącym. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie najlepiej 10-15 minut wcześniej by uregulować opłatę, podpisać się na liście oraz zająć sobie miejsce na sali. A przy tym zadbać o jakąś herbatkę/kawę i porozmawiać ze znajomymi ;-)

CO JESZCZE:

W trakcie zajęć nie bawimy się w paparazzi i nie fotografujemy tego co się dzieje na grupie. Za dużo zachodu ze zbieranie zgody od wszystkich uczestników. Natomiast zachęcamy do udziału w zdjęciu grupowym z prowadzącym dany warsztat. Robimy je po zajęciach dla tych chętnych i odważnych, którzy nie boją się pokazać w sieci. Zdjęcie publikujemy na FB i stronie klubowej jako tło do relacji z warsztatu. Ozdabia ono również naszą Kronikę, którą prowadzimy od początku 2016 roku. O tym jak ona wygląda powiedzą Wam przykładowe zdjęcia stron poniżej. Czasami na zakończenie puścimy jakąś ankietę byście anonimowo podzielili się wrażeniami z warsztatu lub napisali jakie są Wasze potrzeby na przyszłość. Staramy się nie męczyć Was zbytnią biurokracją czy promocją ale jakieś ślady z takich spotkań przydałoby się mieć ;-)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA I DO WSPÓŁPRACY!