27.05.2016r. FLIPOWANIE© – podstawy myślenia wizualnego w pracy coacha

flipownie C

FLIPOWANIE© – podstawy myślenia wizualnego w pracy coacha

 

Prowadząca:

G.Borowczyk

GABRIELA BOROWCZYK 

Trener specjalizujący się w rozwoju kompetencji trenerskich i menadżerskich, marketingu, brandingu i budowaniu marki osobistej. Coach marki osobistej. Sketchnoterka. Trener myślenia wizualnego i kreatywności. Twórca i niestrudzona propagatorka Flipowania©. Baba z Pasją.

Marketer z kilkunastoletnim doświadczeniem menadżerskim w międzynarodowych korporacjach. Absolwentka i trener Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET® Szkoły Coachów Akademii SET®.

Gabriela Borowczyk Baba z Pasją

Flipowanie© i inne rysowanie

 

scetchnoting 1

 

Spotykamy sie w piątek 27 maja. Zaczynamy o 18.15 a kończymy 21-sza z minutami. Zgłoszenia prosze wysyłać wcześniej na maila krakow@klubcoacha.org. Zapisy dają pierwszeństwo wejścia na sale w przypadku kiedy będzie nas więcej niż dostępnych krzeseł ;-) Płatnośc 20 zł na miejscu na pokrycie kosztów organizacyjnych. Kawa, herbata, ciastaczka i miła atmosfera w cenie ;-)

Serdecznie zapraszamy

Basia Mazur i Marek Wojtas

Koordynatorzy Klubu Coacha Kraków

 

KC Kraków logo

 

 

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>