13.05.2016 FOTOcoaching – dzięki fotografii odkryjesz siebie!

_DSC7561

Patrz sercem, kadruj okiem, rysuj światłem…

(Małgorzata Pióro)

„…Nie istnieje koniec. Nie istnieje początek. Jest tylko bezgraniczna pasja życia. Dobre życie jest procesem, nie stanem. Jest kierunkiem, nie celem.”

(Johannes Thiele)

 

Jeśli czujesz, że chcesz rozwijać swoją umiejętność pozytywnego patrzenia na świat. Jeśli fotografowanie jest dla ciebie pretekstem do poszukiwania samego siebie. Jeśli czujesz, że jest to coś co wyzwala twoją wyobraźnię. Jeśli chcesz wyzwolić w sobie obrazy kreujące Twoją przyszłość spełniających się marzeń. Jeśli chcesz się zatrzymać, zobaczyć świat i poznać siebie. To zapraszam na warsztaty fotocoachingowe – przez fotografie w głąb siebie!

Zapraszam na czas twórczej zabawy obrazem:) pełnej przeżyć, przygody, wyzwań i odkryć!

Bo życiem jest śmiałą PRZYGODĄ i PRAWDZIWYM SPOTKANIEM ze sobą, z drugim człowiekiem i z pięknem świata tego!

 

Celem warsztatów będzie:

 

* pełniej siebie zrozumiesz,

* dzięki ćwiczeniom na zdjęciach odkryjesz bogactwo swojego wnętrza,

* poeksperymentujesz z ćwiczeniami na rozwój wyobraźni,

* otworzysz się na piękno i uważność chwili,

* poznasz autorskie pomysły na codzienną siłę motywacji!

* odkryjesz mocne strony swojego potencjału

* nauczysz się rozpoznawać i nazywać swoje emocje za pomocą obrazu

* określisz swoją misję i dowiesz się jak ją zrealizować

* otrzymasz inspiracje do własnego rozwoju

 

Gosia

Prowadząca:

Małgorzata Pióro – artysta fotografik, pedagog, socjolog, arteterapeuta, trener doświadczania. Prowadzi autorskie warsztaty y fotografii Sztuka Patrzenia w Londynie, Dublinie i Lwowie. W

Krakowie współprowadzi warsztaty fotograficzne Przygoda z Fotografią. Wykłada autorski FOTOcoaching na studiach podyplomowych na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Prowadzi indywidualnie i grupowe zajęcia z autorskiego FOTOcoachingu w ramach autorskich projektów na terenie całej Polski, a także w Dublinie i we Lwowie. Swoją autorską metodą FOTOcoachingową współprowadzi biznesowe szkolenia w ramach projektów dla liderów i menadżerów m.in. w koncernie Beiersdorf. Realizuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ramach projektów unijnych. Jest zwyciężczynią konkursu Travel Photographer of The Year 2011 w kategorii „Egzotyka – Portfolio”. W 2015 roku została inspirującym fotografem portalu Szeroki Kadr.

A w stopce od organizatorów:

Tym razem wprowadzamy limit przy zapisach. Spowodowane jest to mocną stroną warsztatową tego spotkania. Przy zbyt dużej grupie i małej przestrzeni będzie trudność w przeprowadzeniu zaplanowanych ćwiczeń. Dlatego zapraszamy pierwsze 20 osób, które wyślą zgłoszenie mailem na skrzynkę krakow@klubcoacha.org. Pozostałych chętnych wciągniemy na listę rezerwową. O miejscu na liście będziemy informować mailowo, a dzień przed spotkaniem jeszcze raz potwierdzimy obecność zapisanych gdyż mogą się zdarzyć jakieś roszady.

A spotykamy się jak zwykle w piątek o 18:15. Tym razem będzie to piątek 13-tego ale obiecujemy Wam, że po tym warsztacie stwierdzicie, że był to Wasz szczęśliwy dzień :-) Miejsce też to samo czyli Instytut IPRI przy ul. Powroźniczej 6/2.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i… nie zwlekajcie!

 

KC Kraków logo

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>