11.03.2016 Wizerunek coacha

KC WC

Warsztat prowadzony przez Piotra Dubińskiego poruszy jedno z najbardziej interesujących zagadnień zawodowej praktyki coachingowej – kreowanie profesjonalnego wizerunku coacha.

Wśród kluczowych elementów spotkania uczestnicy zajmą się:
- rodzajami i głównymi wymiarami wizerunku
- specyfiką odbiorcy wizerunku
- strategiami i taktykami wizerunkowymi
- wyceną wizerunku
- narzędziami kreowania wizerunku
- obecnym wizerunkiem coachingu w Polsce

Całość spotkania przybierze formę intensywnego treningu z szeregiem ćwiczeń indywidulanych i grupowych, wraz z symulacją realnego przejścia przez poszczególne etapy procesu kreacji wizerunku coacha.

Prowadzący:

KC WC prowadzący
Piotr Dubiński – politolog specjalista ds. marketingu politycznego i mediów. Dyplomowany coach, trener, instruktor. Ukończył studia m.in. na: Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim; Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP; Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego; Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Uczestniczył w dziesiątkach specjalistycznych szkoleń z pogranicza ekonomii, zarządzania, psychologii biznesu oraz coachingu w Polsce i za granicą. Szkolił się w renomowanym ośrodku z Listy Szanghajskiej – Lund University w Szwecji Obecnie doktoryzuje się w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz w Instytucie Politologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Jego specjalizacją jest business coaching, coaching akademicki, coaching polityczny oraz coaching wizerunku. Prowadzi szkolenia z przywództwa biznesowego i politycznego, treningi sprzedażowe, szkolenia z autoprezentacji i wystąpień publicznych oraz dedykowane wykłady i mowy motywacyjne. Wspiera procesy kreacji wizerunku biznesowego i osobistego. W skład jego działalności wchodzi profesjonalne doradztwo polityczne, prowadzenie kampanii wyborczych i promocyjnych.

Organizacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać mailowo na adres krakow@klubcoacha.org. Zapisy według kolejności zgłoszeń. Opłata w wysokości 20zł na pokrycie kosztów organizacyjnych płatna na miejscu. Spotkanie odbędzie się w piątek 11 marca w godzinach od 18:15 do 21;00 w Instytucie IPRI przy ulicy Powrozniczej 6/2 w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy
Marek Wojtas i Basia Mazur
Koordynatorzy Klubu Coacha Kraków

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>