04.11.2016 O WSTYDZIE I ODWADZE CZYLI O ŻYCIU PEŁNYM SERCEM

the-daring-way

WYKŁAD W OPARCIU O BADANIA DR BRENÉ BROWN

Podczas wykładu uczestnicy będą mieli okazję poznać bliżej metodologię pracy ze wstydem i odwagą z wykorzystaniem dwóch modeli opracowanych przez Dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston – The Daring Way™ oraz Rising Strong™. To modele wzmacniające odwagę do bycia sobą, radzenia sobie ze wstydem, pielęgnowania wrażliwości oraz podnoszenia się po porażkach, od których nie da się uciec i które są naturalnym elementem rozwoju.

Sercem obydwu tych metodologii jest wrażliwość, czyli nasza niezłomna siła, dzięki której możliwe staje się:
bycie odważnym, stawianie granic i autentyczne pokazywanie się światu takim, jakim jestem
zrezygnowanie z ciągłego myślenia „co pomyślą o mnie inni?”
wzmacnianie umiejętności bycia wyrozumiałym do samego siebie, które bazuje na świadomej akceptacji, że każdy z nas ma mocne strony i obszary, z którymi się boryka i które wymagają pracy i uwagi

Będzie więc o porażkach i sukcesach. O tym, co robić kiedy próbując żyć autentycznie, upadamy na arenie życia. Będzie też o tym, jak podnosić się z porażek, błędów i potknięć a przede wszystkim o tym, jak nie poddawać się na drodze do życia zgodnego z samym sobą i własnymi wartościami. Czyli o tym, co czyni życie pełnym.
JOANNA CHMURA – (ACC, ICF)

joanna-chmura
Certified Daring Way™ & Rising Strong™ Facilitator
Moje życie w perspektywie geograficznej to jak do tej pory: 4 kraje i 7 miast. Po ukończeniu Psychologii na UJ w Krakowie wyjechałam do UK a następnie Holandii w ramach realizowanych projektów z obszaru rekrutacji oraz employer  brandingu. Aktualnie od 7 lat mieszkam w Warszawie i realizuję projekty szkoleniowe oraz coachingowe w Polsce, Holandii i Danii. Pracuję z klientami indywidualnymi, liderami i zespołami w tematyce motywacji, autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Realizuję również programy coachingowe dla expatów, przyjeżdżających do Polski do pracy w oddziałach międzynarodowych organizacji.

Dlaczego pociągnęła mnie praca ze wstydem? Po latach poszukiwań sposobu na samoakceptację, kiedy już prawie byłam gotowa pogodzić się z faktem, że jednak nie będzie mi dane doświadczyć stanu „lubię siebie”, trafiłam na książkę „Dary niedoskonałości” autorstwa Brené Brown a potem na jej wystąpienia na konferencjach TED. To, o czym mówiła powaliło mnie na tyle, że w 2014 wyjechałam do USA uczyć się bezpośrednio od niej, w jaki sposób możemy radzić sobie ze wstydem i wzmacniać w sobie odwagę do bycia sobą.

FB – https://www.facebook.com/JoannaChmuraTheArtOfPossibilities
www – http://www.joannachmura.pl
LinkedIn – https://www.linkedin.com/in/joannachmura
Mail: joanna@joannachmura.pl
Tel: 604 484 326

Zapisywać można się wysyłając swoje zgłoszenie na skrzynkę klubową krakow@klubcoacha.org.

Opłata za udział to 20 zł płatne na miejscu. Zaczynamy o 18:00 i prosimy o punktualne przyjście. Puste miejsca będziemy dopełniać osobami z listy rezerwowej.

UWAGA: Ze względów organizacyjnych na wykład wejdzie tylko 25 OSÓB więc liczy się kolejność zgłoszeń, o czym będę informował oddzielnym mailem.

Do zobaczenia na spotkaniu.

Marek Wojtas

Koordynator Klubu Coacha Kraków

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>