Zapraszamy 24 września na warsztat: DIAGNOZUJ STYLE MYŚLENIA Z MINDSONAREM – ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW. Warsztat poprowadzi Tomasz Zawadzki.

MindSonar

Czekamy na Wasze zgłoszenia katowice@klubcoacha.org

Klub Coacha Katowice zaprasza serdecznie na spotkanie warsztatowe: DIAGNOZUJ STYLE MYŚLENIA Z MINDSONAREM – ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW 

Czy usłyszałeś kiedyś od swoich klientów/współpracowników na temat innych: „Ja już z nim/z nią nie mogę pracować!, Mam na niego/na nią alergię!”? Jak poradzić sobie z taką sytuacją?Warsztat jest w stu procentach praktycznym przekazaniem wiedzy na temat stylów myślenia, które różnicującą podejście ludzi w konkretnych sytuacjach. Podczas warsztatu określisz swoje własne style myślenia w danej sytuacji i porównasz je ze swoim ogólnym podejściem. Na przykładzie zaczerpniętym z życia, określisz, które style myślenia i kryteria są krytyczne dla konfliktu pomiędzy dwoma menedżerami. Dowiesz się, w jaki sposób można z nimi pracować, osiągając efekt pełnej zgody i współpracy. Użyjesz narzędzi coachingowych w procesie zmiany w danym kontekście, a przy okazji poznasz w praktyce narzędzie diagnostyczne MindSonar. 
„Kontekst wszystko zmienia, lecz nie każdy zmienia się w takim stopniu, w jakim zmienia się kontekst”

Prowadzący:
Tomasz Zawadzki – Dyrektor Generalny MindSonar Polska. Trener kompetencji miękkich ze specjalizacją w technikach sprzedaży oraz coach i konsultant biznesowy. Prowadzi warsztaty na temat: komunikacji, negocjacji, zarządzania sprzedażą, stylów myślenia i rekrutacji.
Pracował w kilku międzynarodowych grupach kapitałowych, głównie jako menedżer sprzedaży: dyrektor oddziału, dyrektor regionu. Wdrażał również profile rekrutacyjne sprzedawców, modele coachingu sprzedażowego dla sieci, standaryzację pracy sieci, systemy wynagradzania promujące elementy motywacyjne, systemy raportowania sprzedaży. Absolwent studiów podyplomowych Coaching w organizacji na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Spotkanie jest płatne. Udział w spotkaniu wynosi 30 zł.
Składamy się na miejscu. Ewentualna nadwyżka ze składek zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

Zapisy: TYLKO przez e-mail na adres katowice@klubcoacha.org. Przy rezerwacji prosimy podać numer telefonu. 
Informacje: Rafał Rogowicz 731 717 628, Magda Fres 505 74 18 36.

Ilość miejsc ograniczona! Liczy się kolejność zapisów. 

Czas: 24 września 2015 godz. 17.30 – 20.30.
Miejsce: Gabinet Kreacja, Katowice ul. Chopina 8 (w podwórku).

Patronat nad Klubem Coacha sprawuje Izba Coachingu.TomekZawadzki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *