Coaching narracyjny już w grudniu.

magda f

Zapraszam na ostatni Klub w tym roku :)

Czeka nas niezła gratka- Coaching narracyjny z Magdą Fres

Informacje organizacyjne:

Kiedy: 20 grudnia 2017

Godzina: 17.30

Miejsce: ALTERMED
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Podgórna 4
40-955 Katowice

Coaching narracyjny czerpie z założeń i narzędzi terapii narracyjnej, która powstała w Dulwich Centre w Australii. Terapia narracyjna jest w wielu założeniach bliska coachingowi, jako że zachęca terapeutę i klienta do wspólnych poszukiwań tego, co może klientowi służyć w realizacji założonych celów. To szukanie słów i opowieści, które mają moc zmiany. Metody terapii narracyjnej sprzyjają kreatywności, refleksyjności i podmiotowości.
Warsztaty są dla tych, którzy pragną poszerzać swoje emploi o metody zaczerpnięte z terapii. Dla tych, którzy współpracują ze swoimi klientami, proponując im różnorodne drogi dotarcia do celu. Dla coachów i ich klientów, którzy są miłośnikami tworzenia opowieści o rzeczach ważnych, wzmacniających, także trudnych. Dla tych, którzy nie boją się towarzyszyć swoim klientom w obejmowaniu całości doświadczenia, zarówno w life, jak i business coachingu.
Na warsztatach poznasz:
czym jest terapia narracyjna i czym jest coaching narracyjny (czym się różnią i gdzie się spotykają),
główne metody pracy z klientami w coachingu narracyjnym,
konkretne narzędzia do pracy narracyjnej.
W czasie warsztatu będziemy przede wszystkim doświadczać mocy rozmowy i opowieści. Będziemy:
wysnuwać historie dominujące i fabuły alternatywne,
separować osobę od problemu,
eksternalizować i personifikować problem,
używać własnej kreatywności w tworzeniu dokumentów, a może nawet piosenek i wierszy.
Możesz się spodziewać pełnego zaangażowania, mocnych doświadczeń, tworzenia wzmacniających opowieści. Pracując warsztatowo, zyskasz bogaty opis własnych przeżyć, który wesprze Cię w pracy nad swoimi celami.
Zapraszam coachów, trenerów, psychologów oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym.

Warsztat poprowadzi:

dr n. hum. Magda Fres – certyfikowana i akredytowana przy Izbie Coachingu life coach, creativity coach, akredytowana superwizor Izby Coachingu i członkini Komisji Akredytacyjnej, psycholog ze specjalizacją interpersonalną i menedżerską, trenerka rozwoju osobistego i umiejętności miękkich, pisarka, nauczycielka akademicka.
W latach 2014-2017 dyrektor Oddziału Śląskiego Izby Coachingu.
Dyrektor i właścicielka Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu, gdzie prowadzi konsultacje psychologiczne, sesje coachingu indywidualnego i grupowego oraz warsztaty rozwojowe. Specjalizuje się w life coachingu oraz coachingu twórczości i kreatywności. Rozwija biznesy twórcze.

CZYM JEST KLUB COACHA:
Klub Coacha to ogólnopolska inicjatywa, która powstała po to, by integrować środowiska coachów, wymieniać się doświadczeniami i rozwijać ponad podziałami. Z założenia są to spotkania o charakterze dyskusyjnym, szkoleniowym i interwizyjnym – czyli jednym słowem „klubowym”. Jego pomysłodawcą i założycielem jest Leszek Zawlocki.

DLA KOGO:
Zapraszamy coachów praktykujących i niepraktykujących, coachów uczących się i rozważających edukację w tym kierunku, trenerów, psychologów, terapeutów i wszystki chcących poszerzyć swoje kompetencje społeczne i zawodowe.

Informacje organizacyjne:
miejsce: ALTERMED
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Podgórna 4
40-955 Katowice

Opłata organizacyjna to 30 zł – płatne na miejscu.

Zgłosznia tylko przez e-maila: rogor@rogor.pl
lub przez wiadomość do mnie na facebooku :) Rafał Rogowicz

W zgłoszeniu proszę podać nr telefonu!

Dodatkowe informacje pod nr tel. 605 656 948

Pozdrawiam
Rafał Rogowicz Koordynator Katowickiego Klubu Coacha