XV spotkanie Klubu Coacha™ „OD WARTOŚCI DO DZIAŁANIA, czyli (auto)coaching w praktyce.”

XV spotkanie Klubu Coacha™
„OD WARTOŚCI DO DZIAŁANIA, czyli (auto)coaching w praktyce.”

18.06.2018 o godz. 18.00 (poniedziałek)

Witam.
Zapraszam na XV spotkanie
Klubu Coacha™ – Cieszyn / Český Těšín,
który poprowadzi dla Was
Leszek Zawlocki

CEL i OPIS SPOTKANIA:

Jak spełnić marzenia?
Jak żyć w zgodzie z sobą?
Jak znaleźć czas na ważne rzeczy?
Jak spotkać lepszą wersję siebie?

Wiele osób całymi latami robi to, czego nie lubi, wiele osób traci czas i energię żyjąc w kategoriach powinności czy w okowach utartych schematów. Zmęczenie nieefektywnym funkcjonowaniem powoduje, że ludzie szukają ulgi, która nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem: kolejna kawa, kolejna tabliczka czekolady, kolejna książka, a nawet kolejna choroba… Po to, żeby jakoś zadbać o siebie. Tylko, czy każde doraźne działanie da nam to, czego naprawdę potrzebujemy?
Zapraszamy na przedwakacyjne spotkanie, na którym przyjrzymy się swojej motywacji, wartościom oraz działaniom przez pryzmat spójności osobistej. Przyjrzymy się sposobom zarządzania swoją energią i czasem, a także niekonwencjonalnym metodom organizacji swojego życia (life hacking). Przeanalizujemy swoje schematy i nawyki, a potem spróbujemy dokonać korekt w naszym „oprogramowaniu”, aby żyć efektywniej i bardziej satysfakcjonująco.

Zapraszamy na XV spotkanie
Klubu Coacha™ – Cieszyn / Český Těšín
„OD WARTOŚCI DO DZIAŁANIA, czyli (auto)coaching w praktyce.”
które odbędzie się w poniedziałek 18 czerwca o godz. 18.
Do zobaczenia w klubie.

PROWADZĄCY:
Leszek Zawlocki –
Dyplomowany coach, certyfikowany master coach, akredytowany superwizor coachingu, trener, instruktor rekreacji ruchowej i przedsiębiorca. Założyciel Grupy Trenerskiej Active Change oraz Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Członek nadzwyczajny Polskiej Federacji Psychoterapii, Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Superwizji Coachingu.
Absolwent pierwszych w Polsce Studiów Podyplomowych Coachingu, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Studium Pomocy Psychologicznej. Szkolił się również w renomowanych ośrodkach w takich koncepcjach jak: Gestalt, Neurolingwistyczne Programowanie (NLP), Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach (TSR), Racjonalna Terapia Zachowań (RTZ), Mindfulness (MBSR). Doświadczony szkoleniowiec, autor wielu innowacyjnych projektów dla organizacji i osób indywidualnych. Wykładowca i opiekun merytoryczny Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Pomysłodawca ogólnopolskiej sieci Klubów Coacha™ (www.klubcoacha.org), wyjazdów CoachCamp, twórca Męskiego Kręgu.
Był czynnie zaangażowany w działalność Izby Coachingu od momentu jej powstania. W latach 2009-2010 brał udział w pracach Komisji ds. Etyki i Standardów Izby Coachingu, współtworząc Kodeks Etyczny. W latach 2010-2011 był przewodniczącym podzespołu ds. Akredytacji Programów Szkoleniowych. Do niedawna członek Komisji Rewizyjnej Izby Coachingu.
W pracy coacha używa głównie narzędzi z nurtu poznawczo-behawioralnego, nie zapominając o humanistycznym i egzystencjalnym wymiarze relacji z klientem. Jego dorobek to ponad 6000 godzin szkoleń i coachingu.
Czas poza pracą lubi spędzać aktywnie, uprawiając sport lub podróżując z aparatem fotograficznym. Po zdobyciu Korony Gór Polski eksploruje najwyższe szczyty Europy. Stara się tworzyć przyjazne miejsce pracy oraz mieć dużo czasu na swoje pasje.

MIEJSCE:
Uniwersytet Śląski w Cieszynie,
Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji
weinoe.us.edu.pl
43-400 Cieszyn, ul. Bielska 62,
Budynek główny, sala nr 108

TERMIN:
18.06.2018 o godz. 18.00 (poniedziałek)
Czas trwania zajęć: od godz.18 – do ok.21.

INWESTYCJA:
Opłata amortyzacyjna 35zł – płatna na miejscu.
Uwaga: Studenci (legitymacja studencka) i pracownicy UŚ ponoszą minimalną opłatę amortyzacyjną w wysokości 10 pln.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Nie wystarczy dołączyć do wydarzenia.
Wymagane jest POTWIERDZENIE OBECNOŚCI TELEFONICZNIE LUB MAILEM
to bardzo ważne w kontekście przygotowania sali oraz informacji dla Prowadzących!
DZIĘKUJĘ.

ZAPISY – rezerwacja miejsca:
Joanna Nowińska
koordynator Klubu Coacha™ – Cieszyn / Český Těšín
e-mail: cieszyn@klubcoacha.org
tel: +48 604 087 770
(wyślij SMS o treści “imię i nazwisko, obecność, 15KC)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *