XIII spotkanie Klubu Coacha™ „WYOBRAŹNIA – klucz do przemiany.” Podróże wyobraźni – medytacje prowadzone z elementami wizualizacji jako sposób na nawiązanie kontaktu z głęboką częścią nas samych. 16.04.2018 o godz. 18.00 (poniedziałek)

Zdjęcie użytkownika Klub Coacha Cieszyn/ Český Těšín.

Witam.
Zapraszam na XIII spotkanie
Klubu Coacha™ – Cieszyn / Český Těšín,
który poprowadzą dla Was
Kinga Mielnik i Maks Kapalski, Accademia Anima 

Więcej informacji:
www.accademiaanima.pl
https://www.facebook.com/accademiaanima/

Motto:
“Wyobraźnia twórcza może przybierać różne postacie. Zmienia się z chwili na chwilę , nie sposób jej opisać (…) Tej iskry bożej trzeba, by czule dotknąć rośliny, by odnaleźć własny głos, by kopać w poszukiwaniu psychicznego złota (…) Życie twórcze jest nierozłączne z naszym istnieniem. (…) Twórcza postawa wyrasta z miłości – do osoby, słowa, obrazu (…) – z umiłowania, które wzbiera i przepełnia nas do tego stopnia, że musimy je uzewnętrznić , tworząc.”
Clarissa Pinkola Estés, “Biegnąca z Wilkami”

CEL i OPIS SPOTKANIA:
Celem spotkania jest podróż do wymiaru, który każdy z nas nosi w sobie.

Techniki medytacyjne aktywizują prawą półkulę mózgu, która jest siedzibą procesów twórczych, intuicji i emocji. Myślenie przez analogię, skojarzenia, myślenie obrazowe i marzenia senne są także zlokalizowane w tej półkuli. Oddziałuje ona na lewą półkulę, stąd bywa określana jako półkula „wpływu”.

Prowadzi to do odkrycia naszych głębokich pragnień i wspiera ich realizację.
Medytacje prowadzone w programie spotkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić uczestnikom wejście w kontakt z intuicją i aspektem duchowym oraz uzyskanie wglądu w obszary potencjału, które chcemy rozwinąć.

DODATKOWE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW:
Tym razem spotykamy się w małej sali gimnastycznej UŚ, przy hali sportowej,
można przejść głównym wejściem, a można wejściem od ul. Paderewskiego, tak jak na basen UŚ.

Zapraszamy na XIII spotkanie
Klubu Coacha™ – Cieszyn / Český Těšín
„WYOBRAŹNIA – klucz do przemiany.”
Podróże wyobraźni – medytacje prowadzone z elementami wizualizacji jako sposób na nawiązanie kontaktu z głęboką częścią nas samych,
które odbędzie się w poniedziałek 16 kwietnia o godz. 18.
Do zobaczenia w klubie.

PROWADZĄCY:
Kinga Mielnik – Tłumaczka literatury, twórca interdyscyplinarny i trenerka rozwoju osobistego. Jest absolwentką Westfalskiego Uniwersytetu Wilhelma w Münster. Doświadczenie w pracy z grupami i organizacjami zdobywała na stanowiskach managerskich i doradczych w zakresie marketingu, komunikacji i kontaktów z mediami w międzynarodowych korporacjach. Ukończyła Podyplomowe Studium Terapii i Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Trening Twórczości i Artterapia. Jest Trenerką Radykalnego Wybaczania według metody Collina Tippinga, certyfikowanym Praktykiem Theta Healing oraz absolwentką wszystkich stopni Metody Dwupunktowej w Instytucie Świadomości Kwantowej SKiSK. W 2010 roku wydała audiobook „Sekret Wyobraźni” z udziałem Agnieszki Maciąg oraz założyła Accademia Anima, która wspiera indywidualnych klientów oraz grupy w identyfikacji wizji i manifestacji wewnętrznego potencjału. Służy temu specjalnie dobrany program publikacji i wydarzeń oraz indywidualnych sesji coachingowych ukierunkowany na rozwój świadomości, wyobraźni i duchowej inteligencji – kluczy procesów twórczych.
Od 2016 roku opiekuje się także międzynarodowym biurem medialnym instytutu Living From Vision® z siedzibą w Seattle, współtworząc programy edukacyjne z dziedziny rozwoju osobistego.

Maks Kapalski – Ukończył studia na Katedrze Rzeźby w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Śląskiego. Jest absolwentem Wydziału Teologii w Katowicach i Uniwersytu Jagiellońskiego, gdzie kształcił się w zakresie historii i antropologii kultury. Jest również absolwentem Instytutu Gestalt w Krakowie. Oblat benedyktyński kongregacji olivetańskiej i nauczyciel medytacji opartej na naukach ojców pustyni. Od kilku lat związany ze Szkołą Medytacji i Samorealizacji. Jest absolwentem wszystkich stopni Metody Dwupunktowej w Instytucie Świadomości Kwantowej SKiSK, co otworzyło nowy rozdział w jego twórczości, jakim jest chanellowanie obrazów wspierających transformację.

MIEJSCE:
UWAGA!!!
wyjątkowo spotkanie w małej sali gimnastycznej przy hali sportowej,
wejście od ul. Paderewskiego, tak jak na basen UŚ.
Uniwersytet Śląski w Cieszynie,
Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji
weinoe.us.edu.pl 43-400 Cieszyn, ul. Bielska 62

TERMIN:
16.04.2018 o godz. 18.00 (poniedziałek)
Czas trwania zajęć: od godz.18 – do ok.21.

INWESTYCJA:
Opłata amortyzacyjna 35zł.
Uwaga: Studenci (legitymacja studencka) i pracownicy UŚ ponoszą minimalną opłatę amortyzacyjną w wysokości 10 pln.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Nie wystarczy dołączyć do wydarzenia.
Wymagane jest POTWIERDZENIE OBECNOŚCI TELEFONICZNIE LUB MAILEM
to bardzo ważne w kontekście przygotowania sali oraz informacji dla Prowadzących!
DZIĘKUJĘ.

ZAPISY – rezerwacja miejsca:
Joanna Nowińska
koordynator Klubu Coacha™ – Cieszyn / Český Těšín
e-mail: cieszyn@klubcoacha.org
tel: +48 604 087 770
(wyślij SMS o treści “imię i nazwisko, obecność, 13KC)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *