II Klub Coacha™ – Cieszyn / Český Těšín, 07.07.2016 – NASZE ZASOBY- IQ + IE = ???

 

7-lipca-kc-cieszyn

II spotkanie Klubu Coacha
„Nasze Zasoby – IQ + IE = ???”
07.07.2016 o godz. 18.00.

Witam.
Zapraszam na II spotkanie Klubu Coacha w Cieszynie, który poprowadzi dla Was

Sylwia Dąbrowska – Emocoach –
mgr pedagog, certyfikowana coach.
Na co dzień pracuje z trenerami i zawodnikami: – AZS Częstochowa (siatkówka), oraz Jerzym Janowiczem – polskim tenisistą, specjalizuje się w treningu mentalnym; inteligencji emocjonalnej; budowaniu kariery, szczególnie w sporcie; motywacji;i uważności (mindfulness), relaksacji.

Czy inteligencji emocjonalnej można się uczyć?
Podczas spotkania poruszymy te zagadnienia, doświadczymy stanów pewności siebie i wiary w siebie oraz przełożymy emocje na proste równania matematyczne.

OPIS:
Kiedy w świat emocji wkracza matematyka może wiele się wydarzyć 🙂 Ten rodzaj inteligencji, choć nie wyznacza poziomu naszego IQ, jest niezwykle istotny dla funkcjonowania jednostki w społeczeństwie. I czy naprawdę można go zmierzyć? inteligencja emocjonalna wpływa na relacje z innymi, umiejętność radzenia sobie ze stresem i satysfakcję z życia, pomaga w lepszym funkcjonowaniu w społeczeństwie i podnosi jakość kontaktów towarzyskich. Jak donoszą badania, osiągnięcie sukcesu w życiu, aż w 80% zależy od umiejętności zarządzania emocjami, pozostałe 20% zależy od intelektu. Czy inteligencji emocjonalnej można się uczyć? Owszem, możemy wypracować sobie wiedzę na temat emocji. Od narodzin jesteśmy wyposażeni jedynie w emocje proste. Emocji, które określa się mianem złożonych nie ma w naszym repertuarze o dziecka. Uczymy się ich z czasem, przez całe dorosłe życie, wraz z procesem socjalizacji. Podczas spotkania poruszymy te zagadnienia, doświadczymy stanów pewności siebie i wiary w siebie oraz przełożymy emocje na proste równania matematyczne.

Zapraszamy na II spotkanie Klubu Coacha w Cieszynie
„Nasze Zasoby – IQ + IE = ???”,
które odbędzie się w czwartek 7 lipca o godz. 18.
Do zobaczenia.

Ilość miejsc ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

PROWADZĄCA:
Sylwia Dąbrowska – mgr pedagog, certyfikowana coach. Na co dzień pracuje z trenerami i zawodnikami: – AZS Częstochowa (siatkówka), oraz Jerzym Janowiczem – polskim tenisistą. Pisze, tworzy programy szkoleniowe, autorskie narzędzia, warsztaty umiejętności miękkich. Założyła oddział i koordynuje Klub Coacha w Częstochowie – na licencji Active Change pod patronatem Izby Coachingu. Jest współpomysłodawcą marki Masters of Mental oraz właścicielem Emocoach. Umiejętności pracy coachingowej zdobywała w Szkole Profesjonalnego Coachingu w Krakowie – pod patronatem Izby Coachingu – certyfikat nr 112/2012. Jest mgr Uniwersytetu Jagiellońskiego w dziedzinie Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Ukończyła 1000h kursów, warsztatów, szkoleń umiejętności miękkich, w tym 80h treningów interpersonalnych. Specjalizuje się w treningu mentalnym; inteligencji emocjonalnej; budowaniu kariery, szczególnie w sporcie; motywacji;i uważności (mindfulness), relaksacji.

MIEJSCE:
Instytut flowMIND™,
Czeski Cieszyn, ul. Strzelnicza 252/6 (2 piętro).
Budynek naprzeciwko Strzelnicy,
blisko Mostu Wolności (okolice Celmy).

TERMIN:
07.07.2016 o godz. 18.00.
Czas trwania zajęć: od godz.18 – do ok.21.

INWESTYCJA:
Opłata amortyzacyjna za spotkanie 35zł

ZAPISY – rezerwacja miejsca:
Joanna Nowińska – koordynator
e-mail: cieszyn@clubcoacha.org
tel: +48 604 087 770

 

kc-cieszyn-logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *